• Rok myśliwego 2019

  ROK MYŚLIWEGO 2019

  Sprawdzony od lat kalendarz dla myśliwych oraz miłośników przyrody, z którym po raz kolejny zaplanujesz rok pełen łowieckich przygód.

  • W sprzedaży od 18 października 2018 roku
  • Cena 73,80 zł (w tym 23% VAT)

  Dowiedz się więcej

  rok myśliwego
   
   
 • Slajd # 1

  Oficyna wydawnicza FOREST

  Wydajemy: albumy, książki, foldery, przewodniki turystyczne, magazyny, kalendarze, zeszyty edukacyjne.

 • Slajd 2 # a

  Zeszyt edukacyjny

  Stąd można zaczerpnąć wiedzę o drewnie, bez którego nie umiemy żyć, i o lasach, które go dostarczają. Można dowiedzieć się, w jaki sposób powiększać zapasy drewna w lesie, nie rezygnując z wycinania drzew.

  Dowiedz się więcej

  drewno
   

Od wydawcy

Szanowni Państwo,

Serdecznie witam w imieniu własnym i pracowników Oficyny Wydawniczej Forest. Miło mi zakomunikować, że rozpoczęliśmy drugą dekadę wspólnych przedsięwzięć wydawniczych. Jest to powód do dumy i ogromnej satysfakcji dla naszego pięcioosobowego zespołu, który w tym czasie sprawdził się jako niezawodny partner wielu projektów wydawniczych. Współpracując z leśnikami, myśliwymi, dyrekcjami parków narodowych, krajobrazowych i przedstawicielami lokalnych samorządów włączyliśmy się w edukację ekologiczną społeczeństwa. W swym dorobku mamy albumy, książki, podręczniki, zeszyty i tablice edukacyjne, ale też okazjonalne wydania magazynów i przewodniki turystyczne. Znaczną część prac wykonujemy na indywidualne zamówienie Klientów i choć nie są one dostępne w sprzedaży, przykłady prezentujemy na naszej stronie internetowej, mając nadzieję, że będą dla Państwa inspiracją. Zapraszam do współpracy.

Darz Bór!